O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "JĘDREK" powstało w 1998 roku. Działalność firmy od początku opierała się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta oraz na dokładności i precyzji w wykonywaniu każdej łódki.

Na łodziach naszej stoczni pływają zdobywcy Pucharu Polski w klasie Omega oraz wiele innych załóg startujących w tej rywalizacji.

Firma "JĘDREK" produkuje łodzie klasy Omega, a także łodzie wiosłowe (3,10 m x 1,40 m).

W 1998 roku konstruktor łodzi żaglowej typu Omega - Pan Juliusz Sieradzki zezwolił firmie PPHU "JĘDREK" produkcji w/w łodzi.
Od kilku lat Polski Związek Klasy Omega organizuje Puchar Polski swojej klasy. Cieszy się on systematycznie wzrastającym zainteresowaniem. Regaty rozgrywane są w różnych warunkach, na jeziorach i morzu. Stąd coraz większe oczekiwania co do jakości jachtów.

Firma PPHU "JĘDREK", producent jachtów klasy Omega, wykorzystuje w produkcji najnowocześniejsze dostępne na rynku materiały. Gwarantuje to niezawodność i bezpieczeństwo gotowego sprzętu.

Przy konkretnych zleceniach kierujemy się upodobaniami naszych Klientów. Możemy wykonać łódkę kompletną, gotową do regat, bądź poszczególne jej części. Wykorzystujemy wszelkie nowinki sprzętowe, doskonałe żagle z najlepszych materiałów, konstrukcje masztów, najnowocześniejszy osprzęt.

Firma 'Jędrek' jako jedna z nielicznych w kraju posiada zezwolenie na produkcję Omeg uzyskane
od konstruktora Juliusza Sieradzkiego.
Klasa Omega to już ponad siedemdziesięcioletnia tradycja.