STOCZNIA JACHTÓW
KLASY "OMEGA"

STOCZNIA JACHTÓW
KLASY "OMEGA"

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe JĘDREK powstało w 1998  roku. Działalność firmy od początku opierała się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta oraz na dokładności i precyzji w wykonywaniu każdej łódki.

Na łodziach naszej stoczni pływają zdobywcy Pucharu Polski w klasie Omega oraz wiele innych załóg startujących w tej rywalizacji.

Firma "JĘDREK" produkuje łodzie klasy Omega..

W 1998 roku konstruktor łodzi żaglowej typu Omega - Pan Juliusz Sieradzki zezwolił firmie PPHU "JĘDREK" produkcji w/w łodzi.
Od kilku lat Polski Związek Klasy Omega organizuje Puchar Polski swojej klasy. Cieszy się on systematycznie wzrastającym zainteresowaniem. Regaty rozgrywane są w różnych warunkach, na jeziorach i morzu. Stąd  coraz większe oczekiwania co do jakości jachtów.

Firma PPHU "JĘDREK", producent jachtów klasy Omega, wykorzystuje w produkcji najnowocześniejsze dostępne na rynku materiały.Gwarantuje to niezawodność i bezpieczeństwo gotowego sprzętu. 

Przy  konkretnych zleceniach kierujemy się upodobaniami naszych Klientów. Możemy wykonać łódkę kompletną, gotową do regat, bądź poszczególne jej  części. Wykorzystujemy wszelkie nowinki sprzętowe, doskonałe żagle z najlepszych materiałów, konstrukcje masztów, najnowocześniejszy osprzęt.

Firma "JĘDREK" jako jedna z nielicznych w kraju posiada zezwolenie na produkcję Omeg uzyskane od konstruktora Juliusza Sieradzkiego. Klasa Omega to już ponad siedemdziesięcioletnia tradycja.